Третій рік поспіль святкування Дня міста Охтирка стало справжнім дивовижним святом. Започаткувалися нові традиції святкування, серед яких - виставка на центральній вулиці міста, де кожна організація, підприємство, товариство чи просто мешканці міста представили свої вироби, ручні роботи, плоди свого захоплення. Вироби пов'язані з тією чи іншою діяльністю підприємств, або навпаки представлено як хобі. Бібліотека також завжди приймає участь у загальноміському заході та кожного разу дивує охтирчан своєю оригінальністю. Звичайно ж були представлені картини з вишивкою, бо серед працівників Охтирської МЦБС є багато майстринь, які захоплюються у вільний час вишивкою. Представила свої роботи і директор Охтирської МЦБС Юхименко Л. М. Та ізюминкою виставки стала фігура бібліопані, зроблена з газетного паперу, над ідеєю втілення якої, працювала завфілією дитячої бібліотеки мікрорайону Дачний Чурсіна Тетяна. Бібліопані була шаленно популярна серед відвідувачів і кожен обов'язково робив фотознімок на згадку. Дивовижні яскраві плоди овочів у корзині - результат праці і захоплення Фомічової А. М., бібліотекаря дитячо-юнацького відділу Охтирсьцої МЦБ також привернули увагу охтирчан. Тож добре, що бібліотека змогла поєднати свої професійні ідеї та захоплення, аби ще раз нагадати про себе як про сучасну бібліотеку.
вівторок, 27 серпня 2013 р.
четвер, 22 серпня 2013 р.
Подарунки сонячної лози
На початку серпня у бібліотеці знов відбулося засідання клубу "Виноградар". Цього разу була проведена дегустація ягід винограду серед членів клубу. Вражала кількість і різноманітність сортів винограду. На дегустацію були запрошені і працівники бібліотеки.
Бібліотека без канікул
Кінець навчального року для шкіл став для бібліотеки навпаки початком активних масових відвідувань і помітним пожвавленням у роботі бібліотеки. Розпочали роботу дитячі майданчики, з екскурсіями, серед яких були екскурсії до бібліотеки . Для того, щоб здивувати та зацікавити школярів бібліотекарям довелося залучити всі свої професійні знання та здібності, включаючи акторське майстерство. Заходи були театралізованими, з залученням майже всіх працівників бібліотеки, у кожного з них була своя роль. Бібліотекар дитячо-юнацікого відділу Ала Миколаївна Фомічова розробила сценарії на різну тематику і для читачів різних вікових категорій. Для найменших читачів заходи були із ляльковими виставами, для старших зі справжніми акторами-бібліотекарями в образі героїв книг.
Теми заходів були різномані: спорт, здоровий спосіб життя, література, екологія, народознавство, краєзнавство і т.д. Заходи на спортивну тему супроводжувалися спортивними конкурсами та іграми, літературні - вікторинами. ("Пізнаємо у забаві світ веселий і цікавий", "Забави для кмітливих", "Літні забави героїв книг").
Підписатися на:
Дописи (Atom)