вівторок, 23 червня 2026 р.

Це на світанку сталося…

 

🕯️До Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні у Центральній міській бібліотеці Охтирської міської ради оформлено книжкову виставку «День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни».

📖На виставці представлені видання, що висвітлюють події Другої світової війни, розповідають про трагічні сторінки історії України, людські втрати, мужність і незламність тих, хто виборював мир та свободу. Книги допомагають глибше осмислити уроки минулого, зберегти історичну пам’ять і передати її наступним поколінням.

22 червня ми схиляємо голови у скорботі за всіма, чиї життя забрала війна, та віддаємо шану тим, хто вистояв у найтяжчі часи.

🕯️ Світла і вічна пам’ять загиблим. Пам’ятаємо. Шануємо. Не забуваємо.



Немає коментарів:

Дописати коментар