🕯️До Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в
Україні у Центральній міській бібліотеці Охтирської міської ради оформлено
книжкову виставку «День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни».
📖На виставці представлені видання, що висвітлюють події Другої
світової війни, розповідають про трагічні сторінки історії України, людські
втрати, мужність і незламність тих, хто виборював мир та свободу. Книги
допомагають глибше осмислити уроки минулого, зберегти історичну пам’ять і
передати її наступним поколінням.
22 червня ми схиляємо голови у скорботі за всіма, чиї життя забрала війна,
та віддаємо шану тим, хто вистояв у найтяжчі часи.
🕯️ Світла і вічна пам’ять загиблим. Пам’ятаємо. Шануємо.
Не забуваємо.

Немає коментарів:
Дописати коментар