У Центральній публічній бібліотеці Охтирської міської ради відбулося
чергове заняття літньої майстерні дозвілля «Творимо і граємо разом».
🐙Цього дня учасники поринули у світ творчості та власноруч
виготовили яскравих і веселих восьминіжок. Кожен презентував свого морського
мешканця, дав йому ім’я та поділився цікавою історією про його характер і
захоплення.
🎭Після творчої частини діти із задоволенням грали в гру
«Дабл», тренуючи уважність і швидкість реакції, а на завершення зустрічі весело
провели час у грі «Крокодил», демонструючи свою кмітливість, артистизм і гарний
настрій.
Літні канікули в бібліотеці тривають, даруючи дітям нові враження, дружнє
спілкування та радість спільної творчості!








Немає коментарів:
Дописати коментар