четвер, 25 червня 2026 р.

«Літні канікули в бібліотеці»🌞

 

У Центральній публічній бібліотеці Охтирської міської ради відбулося чергове заняття літньої майстерні дозвілля «Творимо і граємо разом».

🐙Цього дня учасники поринули у світ творчості та власноруч виготовили яскравих і веселих восьминіжок. Кожен презентував свого морського мешканця, дав йому ім’я та поділився цікавою історією про його характер і захоплення.

🎭Після творчої частини діти із задоволенням грали в гру «Дабл», тренуючи уважність і швидкість реакції, а на завершення зустрічі весело провели час у грі «Крокодил», демонструючи свою кмітливість, артистизм і гарний настрій.

Літні канікули в бібліотеці тривають, даруючи дітям нові враження, дружнє спілкування та радість спільної творчості!






Немає коментарів:

Дописати коментар