вівторок, 11 січня 2022 р.

Книги до Міжнародного дня «Дякую»

11 січня без перебільшення можна назвати однією з «ввічливих» дат на рік, цього дня відзначається найпозитивніше свято – Міжнародний день «Дякую». Цей зимовий день наповнений світлом та теплом відкритих сердець, пронизаний щирістю побажань.

Ми також хочемо приєднатися до цього чудового свята і сказати вам: «Дякую за те, що ви є, за те, що ви з нами, за те, що так любите читати!». Пропонуємо вам книги, в яких магічне слово-світлячок «Дякую» може зігріти вас і близьких вам людей. Подякуймо всім тим, хто нам допомагає, підтримує і просто знаходиться поряд!

Ф. Скотт Фицджеральд «Спасибо за огонек!». Ця невелика розповідь всесвітньо відомого письменника була колись відхилена журналом The New Yorker. Тільки нещодавно рукопис оповідання був знайдений спадкоємцями письменника в його архівах та надрукований. Розповідь розповідає про 40-річну жінку, затяту курильницю місіс Хенсон, яка здійснює ділову поїздку деякими штатами США, де не вітається куріння.

К. Дікамілло «Спасибі Вінн-Діксі». Дитяча книга про кумедну і зовсім незвичайну дворнягу на прізвисько Уінн-Діксі, яка вміє «посміхатися». Смішний собака вчить свою маленьку господиню дивитись на світ іншими очима. Завдяки їй дівчинка знайомиться з дивовижними людьми і знаходить друзів там, де найменше чекала.

Книга здобула золоту медаль всеамериканського товариства «Вибір батьків» та «Медаль Ньюбері» - приз, який присуджується за особливий внесок в американську дитячу літературу.

Геннадій Меламед «Дякую». Це дитяча книга вчить ввічливості. Ведмежата-пустуни, вовчик та інші звірята навчились користуватися ввічливими словами. А чи знає чарівні слова ваш малюк? Чудові вірші Геннадія Меламеда допоможуть маленьким непосидькам краще засвоїти, як слід чемно говорити.

Томас Фрідман «Дякую за запізнення. Керівництво для оптимістів сучасності». Бестселер The New York Times та Los Angeles Times. У списку «10 книжок до читання» від The Wall Street Journal. Найкраща книжка року за версією Amazon.com. Найкраща книжка року за версією Kirkus Reviews. Автор - тричі лауреат Пулітцерівської премії. Ми живемо в «еру швидкостей».

Міжнародний ринок, цифрова глобалізація, матінка-природа - три найвеличніші планетні сили, що перебувають у центрі цього прискорення. На Евересті налагоджено відмінний стільниковий зв'язок, автомобілі рухаються без водіїв, а тим часом зростають рівень вуглецю та рівень води у світовому океані внаслідок танення снігової «шапки» Антарктиди. Наш спосіб життя стрімко трансформується, зміни стосуються п'яти ключових сфер: роботи, політики, геополітики, етики, громади. Світ мчить із шаленою швидкістю, але ми навіть не встигаємо усвідомити куди - до розвитку чи самознищення? Тож саме час трошки… запізнитися. Томас Фрідман пропонує своє бачення того, як жити людству у «вік прискорення», як адаптуватись до інновацій та масштабних змін, вміти вчасно сповільнятися та не втрачати вічні цінності, як налагодити максимально ефективну взаємодію всередині цього суспільства тощо.

 

 

 

 

 

 

 

Немає коментарів:

Дописати коментар