вівторок, 23 квітня 2024 р.

Екологічний барометр «Тихіше! Почуйте голос Землі!»

23 квітня працівники Охтирської публічної бібліотеки Охтирської міської ради з провідним фахівцем з екологічної освіти Гетьманського НПП Наталією Квартою завітали до відвідувачів КУ «Охтирського міського центру надання соціальних послуг»  та провели екологічний барометр «Тихіше! Почуйте голос Землі!», присвячений Всесвітньому дню Землі. 

Всесвітній день Землі – свято єднання народів планети у справі захисту навколишнього середовища і збереження тих багатств і природних ресурсів, якими наділила нас природа. Цей день – нагадування про екологічні катастрофи, день, коли кожна людина має можливість замислитися над тим, що вона може зробити для розв’язання екологічних проблем.

Бібліотекарі та відвідувачі  КУ «Охтирського міського центру надання соціальних послуг»  не займались озелененням території, але провели час з користю – мандрували, під час перегляду презентації, дивовижними куточками нашої планети. Дізнались про рожеві озера в Сенегалі та Україні; дивувались властивостям озерам Сліз в Індонезії змінювати кольори, вони можуть бути блакитного, червоного, зеленого або чорного кольорів, незалежно від кольору одне одного; познайомилися з величезним (в 10 км) природним катком-доріжкою на озері в Нідерландах; відвідали національний парк Цзючжайгоу в Китаї з його Бірюзовим озером; любувались красою Схилу Койот Бют в штаті Арізона та Брайс Каньйону, США, а також українським Буцьким каньйоном та іншими місцинами. Мандрівка захопила усіх своєю загадковістю.

Для відвідувачів також був проведено перегляд літератури «Найжиттєвіша планета Всесвіту – Земля» по книжковій викладці «Найдивовижніша планета – Земля», з якої присутні дізнались цікаві факти про нашу планету.

Цікавинкою зустрічі був майстер-клас «Яскрава писанка» до Великодня, виконану в техніці пластилінографія, який провела провідний спеціаліст Гетьманського НПП Наталія Кварта. Під час якого присутні прикрашали великоднє яйце. Зробити це потрібно було за допомогою пластиліну. Кожен виріб вийшов особливий та неповторний. 











Немає коментарів:

Дописати коментар